KONST / Litografier / Färglitografi 8816606
nr 881 6606
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Färglitografi, Cecilia Frisendahl (f. 1922), "tidningsläsarens vardag", 34/50, signerad -76, motivet: 42x50
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 mars 2014
kl 19:26:25
100 kr
150 kr
200 kr
450 kr
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl